Український прапор Польський прапор

Корисні поради від команди професіоналів STEERING GEARS

Відновлення шарових опор

Ремонт шарової опори

Ремонт шарових опор Відновлення(реставрація) шарових опор полягає в усуненні вільного ходу "люфту" шарового пальця що до корпусу шарової опори (в більшості випадків, корпус шарової опори є єдиним цілим з важелем). У 100% випадків цей вільний хід з'являється через усадки полімерного вкладиша, внаслідок чого шарова починає "стукати" і підлягає заміні, найчастіше в зборі з дорогим важілем.

Ремонт шарових опор досвідченим шляхом ми з'ясували, що в будь-якій шаровій опорі будь-якого виробника завжди присутній повітряний зазор 3-8 мм, який обмежує термін служби цього виробу. Виробники цих запчастин пояснюють наявність зазору технологією складання на конвеєрі. Таким чином, в будь-якій шаровій опорі з моменту виготовлення закладений прискорений знос, який ми усуваємо і запобігаємо на тривалий час за допомогою висоякісного полімеру.

Регенерація рульової рейки

Ремонт рульової рейки

Будь-який автомобіль вимагає ретельного догляду за справністю роботи всіх систем. Адже цілий організм складається з окремих вузлів, кожен з яких пов'язаний з усіма іншими. Тобто виходить, що при поломці одного, відразу ж можуть виникнути і інші несправності, що в купі призведе до катастрофічних наслідків. Тому господар автомобіля повинен постійно стежити за «станом здоров'я» свого «чотириногого вірного товариша» і регулярно проводити технічний огляд.

Якщо, виникають якісь підозри на несправність в рульовій системі:

  • чути стук;
  • витікає рідина;
  • брудні пильники;
  • напруженість керма при повороті.

Слід пошукати причину в рульовій рейці. Ремонт рульової рейки можна зробити і самостійно, але тоді потрібні певні знання, а також час, щоб провести роботи. Буде набагато простіше звернутися за допомогою до нас, ми виконаємо всі роботи:

  • очистимо всі вузли від бруду;
  • перевіримо наявність корозії металу;
  • перевіримо вал і зубчасте зачеплення.

Вся діагностика в комплексі допоможе виявити несправності і вчасно провести ремонт деталей, навіть якщо про їх несправності господар автомобіля ще не підозрював.

У разі необхідності буде проведено відновлення та заміна ГУР. Що також є однією з серйозних поломок.

Якщо кожен автолюбитель буде з відповідальністю ставитися до стану свого автомобіля, тоді і аварій стане значно менше. А економити на здоров'я або тим більше на життя не слід.

Монтаж та демонтаж рулевої рейки

Монтаж та демонтаж рулевой рейкі

Ми надаємо повний перелік послуг з відновлення рульових рейок, включаючи монтаж та демонтаж.

Процедура демонтажу рульової рейки на автомобілях різних марок і моделей різна. Щоб зняти рульову рейку, вкрай необхідно володіти підйомником і великим арсеналом обладнання, знімачів, і різних ключів. Навіть з урахуванням наявності всього необхідного, процедура зняття і монтажу рейки займає тривалий час.

Монтаж та демонтаж рулевой рейки

При монтажі рейки строго необхідно все правильно зібрати, дотриматись моменту затяжки болтів, встановити правильно положення керма.

Вкрай не рекомендуємо займатись монтажем або демонтажем рульової рейки самостійно.

Звертайтеся до нас, і наші кваліфіковані фахівці зроблять демонтаж рульової рейки, відновлення рульової рейки і після встановлять її на місце. На завершення ви отримаєте професійно виконану роботу та гарантію.

Іноді при демонтажу рульової рейки майстри виявляють і інші проблемні місця автомобіля.

Нагадуємо, що ми займаємося також і регенерацією знятих рульових рейок. Так, Ви можете за домовленістю з нами надіслати рейку через компанії перевізники, в разі вашої географічної віддаленості.

Довірте ремонт вашого автомобіля професіоналам.

Регенерація ГУР

Регенерація ГУР

Якщо Ви чуєте гул або завивання при обертанні керма, або кермо стало туго обертатися, насамперед необхідно перевірити рівень масла бачку ГУР.

Якщо рівень рідини ГУР недостатній, можна спробувати долити і не поспішаючи доїхати до місця ремонту. Втім необхідна реальна оцінка рівня, швидкості убування масла, можливості керування автомобілем у разі повної відмови системи підсилення рульового управління. Звичайно, при ознаках серйозного пошкодження ГУР, від управління автомобілем слід утриматися.

У разі нестачі рідини ГУР протягом значного часу з великою часткою ймовірності виходить з ладу дорогий агрегат, насос ГУР. Втім, і наявність масла в бачку ГУР не гарантує його справність при прояві інших ознак порушення підсилення рульового управління.

Наш Центр Регенерації Автозапчастин зможе зробити регенерацію насоса ГУР, якщо ви вирішите обійтися без дорогої поківлі нового агрегату.

При здійсненні відновлення насосу ГУР, заміні піддаються лише зношені деталі, на нові оригінальні. Тим самим стає зрозумілим, чому вартість регенерації суттєво нижче вартості нового насоса ГУР.

Наші фахівці здійснюють повний спектр робіт з усунення дефектів рульового управління. Тим самим, вони точно зможуть визначити причину несправності при діагностиці і в разі необхідності виконати ремонт. Ряд несправностей часом легко усувається, і не вимагає повної розбору насосу ГУР або рульової рейки. Так скажімо, до такої несправності можна віднести пошкодження РВД на перших порах.

Звертайтеся за номером 098 575 87 49 і ми вам обов'язково допоможемо. На всі роботи надаємо гарантію.

Регенерація рульових рейок у Львові

Регенерація рульових рейок у Львові

Складно уявити собі сім'ю, яка проживає у великому місті не маючи жодної машини. При сучасному розмірі міста і темпі життя, багато жителів обзавелися власним транспортним засобом. Поїздка по місту краще поїздки по трасі виявляє всі проблемні місця автомобіля, вимагаючи від власника підтримувати всі його системи в ідеальному стані для зручності і безпеки. І якщо ваш автомобіль перестав бути легким в управлінні, видає сторонні звуки при наїзді на перешкоду або має сліди патьоків технічних рідин, то не варто відкладати з ремонтом. Однією з найбільш ймовірних причин описаних вище симптомів може бути несправність рульової рейки. Наша команда STEERING GEARS тривалий час займається відновленням рульових рейок у Львові, а також гідропідсилювачів, діагностикою та усуненням супутніх і схожих несправностей.

Всі роботи в одному місці - більше вам не треба нікуди їхати і дзвонити!

Ми займаємося виключно відновленням рульового управління, і наші кваліфіковані фахівці без проблем визначать і усунуть несправності. Ряд сервісів беруть автомобілі на обслуговування, привозячи рейки на відновлення до нас. Звичайно ж, вам як споживачеві буде зручніше і вигідніше записатися на обслуговування безпосередньо до нас. Всі операції зі демонтажу агрегату, його відновлення, встановлення та налаштування виконуються в рамках одного циклу, в межах одного автосервісу і в максимально стислі терміни, невтрачаючи на якості роботи. Вам не доведеться шукати запчастини або ремкомплекти, Центр Регенерації Автозапчастин має у своєму складі великий запас запчастин для рульових рейок для практично всі марок автомобілів. У разі неремонтопридатності агрегату або попутному виявленні дефектів в підвісці автомобіля, майстер за погодженням з вами виконає всі роботи на замовлення нових або б/у запчастин, а також їх установці. Вам залишиться лише узгодити обсяг робіт і ціну.

На всі роботи по регенерації рульових рейок, що ми надаємо у місті Лева або приймаємо поштовими службами з інших міст, надаємо гарантію. Ознайомитися з картою проїзду ви можете на сторінці контактів.

Телефонуйте і записуйтеся: 098 575 87 49.